Serwis komputerów przemysłowych.

Komputery przemysłowe stały się centralnym elementem na hali produkcyjnej, dlaczego ryzykować kosztowny przestój z z jednostką sterującą, która uległa awarii?

Naprawiamy komputery przemysłowe i sterowniki automatyki. Urządzenia sterujące z panelem dotykowym.

Komputery przemysłowe wykonują różnorodne zadania, począwszy od umożliwienia uruchomienia potężnego oprogramowania automatyzacyjnego, a skończywszy na kontroli złożonych procesów i aplikacji, w tym systemów logistycznych, akwizycji danych, przetwarzania obrazu i sieciowania, wszystko to z prędkością, wydajnością i niezawodnością.

Komputer przemysłowy jest podobny do komercyjnego komputera pod względem odbierania, przechowywania i przetwarzania informacji w celu wykonania sekwencji operacji, na podstawie instrukcji programu lub oprogramowania. Składniki sprzętowe są również podobne: płyta główna, CPU, RAM, gniazda rozszerzeń, nośniki danych itp.

Jednak komputery przemysłowe różnią się od komputerów konsumenckich pod względem wytrzymałości, niezawodności, wydajności, kompatybilności, możliwości rozszerzenia i dostępności długoterminowej.

Typowe warunki przemysłowe wpływają na niezawodność sprzętu, a tym samym na wydajność i produktywność operacji. Stabilna i niezawodna praca jest ważna, aby uniknąć kosztownych przestojów. Solidna konstrukcja komputerów przemysłowych, oraz możliwość montażu w wymaganym środowisku, wspierają nieprzerwane działanie.

Rozważania kosztowe wykraczają poza początkową inwestycję. Chociaż komputer przemysłowy wymaga większej inwestycji na początku, to jednak całkowity koszt posiadania jest znacznie niższy w przypadku regularnego serwisowania i naprawiania.

Kategoria: naprawa komputerów Łódź
Tagi: