Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane z uszkodzonych nośników.

Jeśli straciłeś dane, nie nie podejmuj działań samodzielnie. Przyjdz od razu do serwisu, dzięki temu zwiekszysz szanse na skuteczne odzyskanie danych.

Awaria sprzętu, błąd systemu albo po prostu nieuwaga – powody przypadkowego skasowania ważnych plików mogą być różne. W każdym przypadku można jednak naprawić sytuację, a przynajmniej podjąć próbę.

Dane prywatne i firmowe takie, jak fotografie, filmy, pliki wideo, emaile firmowe zazwyczaj trzymamy w naszym systemie. Ogólnie rzecz biorąc nie zamartwiamy się o tworzenie kopii zapasowych tych plików i, pewnego dnia, budzimy się i widzimy, że dysk twardy naszego komputera „padł”, a do danych utraciliśmy dostęp. Jak tylko włączymy komputer pojawia się wiadomość o następującej treści „Błąd krytyczny dysku twardego”. Znaczy to, że twój dysk jest uszkodzony lub zniszczony. A jako, że na dysku tym zachowane są wszystkie dane systemu, odzyskanie ich staje się koniecznością. Awaria dysku może nastąpić w każdej chwili z różnych powodów: wirus, problem z zasilaniem, uszkodzenie plików systemu operacyjnego, zniszczone sektory, nagłe zamknięcie urządzenia. Kłopoty z dyskiem twardym może spowodować też inne problemy, np. zniszczenie danych, utrata danych, brak dostępu do dysku lub uszkodzenie systemu.

Odzyskujemy dane z:

  • - dysków twardych
  • - dysków SSD
  • - kart pamięci
  • - pendrive