Naprawa płyt głównych

płyty                    „Napraw płytę główną”

 

Płyta główna w laptopie to najdroższy element, wymiana często jest nie opłacalna. Na płycie głównej znajduje się bardzo wiele elementów podatnych na uszkodzenia oraz awarie. Przy pomocy odpowiedniego sprzętu serwisowego zdiagnozujemy uszkodzenie i wymienimy wadliwe elementy.

Przyczyny uszkodzenia płyty głównej mogą być różne od uszkodzeń mechanicznych typu upadek, uderzenie po charakterystyczne wady fabryczne. Najczęściej dochodzi do uszkodzeń lub zwarć w układzie zasilania, uszkodzeń układów BGA lub SMD, zdarza się uszkodzenia kości lub wsadu BIOS oraz innych układów jak KBC, których awaria nie jest możliwa do zaobserwowania bez sprzętu pomiarowo diagnostycznego.

Nasz serwis jest wyposażony w profesjonalny sprzęt diagnostyczny oraz jedne z najlepszych lutownic do układów BGA. Posiadamy własny magazyn części zamiennych, laboratorium serwisowe oraz doświadczenie niezbędne w przypadku najbardziej skomplikowanych uszkodzeń.

Dzięki temu mamy możliwość zaproponować usługę naprawy płyty głównej na najwyższym poziomie.

Naprawiamy płyty główne w laptopach Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Samsung, Sony Vaio, Apple, Fujitsu Siemens, IBM, Lenovo, LG, MSI, Packard Bell, Benq, Gericom, Twinhead itp.