Odzyskiwanie danych Łódź

Odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane z uszkodzonych nośników.

 • - dysków twardych
 • - dysków SSD
 • - kart pamięci
 • - pendrive
 • Darmowa diagnoza przed wykonaniem usługi.

  Jeśli straciłeś dane, nie nie podejmuj działań samodzielnie. Przyjdz od razu do serwisu, dzięki temu zwiekszysz szanse na skuteczne odzyskanie danych.

  Awaria sprzętu, błąd systemu albo po prostu nieuwaga. Powody przypadkowego skasowania ważnych plików mogą być różne. W każdym przypadku można, naprawić sytuację lub przynajmniej podjąć próbę.

  Dane prywatne i firmowe, takie jak fotografie, filmy, pliki wideo, emaile firmowe, zazwyczaj trzymamy w naszym systemie.
  Ogólnie rzecz biorąc nie zamartwiamy się o tworzenie kopii zapasowych plików. Niespodziewanie dochodzi do sytuacji, że dysk twardy naszego komputera „padł”. Podobnie gdy uszkodził się pendrive utraciliśmy dostęp do danych.
  Gdy włączymy komputer pojawia się wiadomość o następującej treści „Błąd krytyczny dysku twardego”. Oznacza to, że twój dysk jest uszkodzony lub zniszczony. A jako, że na dysku tym zachowane są wszystkie dane systemu, odzyskanie ich staje się koniecznością.

  Awaria dysku może nastąpić w każdej chwili z różnych powodów: wirus, problem z zasilaniem, uszkodzenie plików systemu operacyjnego, zniszczone sektory, nagłe zamknięcie urządzenia. Kłopoty z dyskiem twardym może spowodować też inne problemy, np. zniszczenie danych, utrata danych, brak dostępu do dysku lub uszkodzenie systemu.